تبلیغات

 

خبرهای مهم

جستجو

 

دريافت مدارك خانوارهاي داراي كد رهگيري يارانه‌ها PDF چاپ نامه الکترونیک
اخبار - اخبار یارانه ها

در آذربايجان شرقي صورت مي‌گيرد؛

دريافت مدارك خانوارهاي داراي كد رهگيري يارانه‌ها

خبرگزاري فارس: اداره‌كل آمار و اطلاعات استانداري آذربايجان شرقي گفت: مدارك خانوارهاي داراي كد رهگيري يارانه‌ها در آذربايجان شرقي تا هفته‌هاي آينده دريافت مي‌شود.

به گزارش خبرگزاري فارس از تبريز به نقل از روابط عمومي استانداري آذربايجان شرقي، اداره كل آمار و اطلاعات استانداري آذربايجان شرقي درخصوص دريافت مدارك خانوارهايي كه اطلاعات آنها در سامانه اطلاعات اقتصادي ثبت نشده است، اطلاعيه‌اي صادر كرد.
متن اين اطلاعيه به شرح زير است: به اطلاع مردم استان آذربايجان شرقي مي‌رساند، شهرونداني كه در سال 1387 از طريق مراجعه حضوري به مدارس استان در سامانه جمع‌آوري اطلاعات اقتصادي خانوارها ثبت‌نام كرده‌اند و داراي برگه كد رهگيري هستند اما به هر دليل اطلاعات آنها در سامانه ثبت نشده، مي‌توانند براي ارائه مدارك و تكميل فرم به فرمانداري‌هاي استان و در تبريز به اداره كل امور اقتصادي و دارايي (دبيرخانه ستاد استاني هدفمندي يارانه‌ها) مراجعه كنند.
سرپرستان اين خانوارها لازم است اصل برگه كد رهگيري سال 87 مدارس و تصوير كارت ملي و اصل شناسنامه تمامي اعضاي خانوار را در هنگام مراجعه به همراه داشته باشند.
براي دريافت مدارك خانوارها مهلت خاصي تعيين نشده، بنابراين تاكيد مي‌شود، شهروندان بدون عجله و به تدريج به مراكز ذكر شده مراجعه كنند تا از اتلاف وقت و ازدحام جلوگيري شود.
هفته‌هاي آينده تا زمان اتمام اخذ مدارك تمام شهروندان واجد شرايط مذكور، فرمانداري‌هاي استان و دبيرخانه ستاد استاني هدفمندي يارانه‌ها آماده ارائه خدمت خواهند بود، ساير درخواست‌ها و مشكلات شهروندان در اطلاعيه‌هاي بعدي اعلام و رسيدگي مي‌شود.